Четвер, 25.04.2024, 00:16

Головна » 2010 » Серпень » 3 » У Вербівці освятили камінь під будівництво храму
У Вербівці освятили камінь під будівництво храму

11 липня 2010 р. до с. Вербівка, Житомирщина, з пастирським візитом завітав преосвященний владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київський.

Зустрічали владику троє вершників на конях і провадили його до місця богослужіння, де зустрічала його з кухлем джерельної води парохіянка храму. Опісля, діти стелили пелюстки квітів та виголошували побажання з привітаннями, а на закінчення вручили владиці коровай, випечений у печі.

Владика очолив святкову Божественну Літургію та освятив наріжний камінь під будівництво храму у співслужінні священиків о. Віталій Сидорука, о. Віталія Марцинюка, о. Петро Жука та адміністратратора парохії о. Олега Лучки.

На урочистостях були присутні благочинний Сквирського Благочиння УПЦ КП о. Микола, Голова районної ради Саківський Валентин Цезарович та голова сільської ради Ульяніцький Микола Михалович.

Переглядів: 1159 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 1.0/1