Вівторок, 19.03.2024, 07:19

Діяльність монастиря

Сестри Житомирського Свято-Введенського жіночого монастиря не тільки подвизаються в пості та молитві. Тут також багато часу віддають для служіння ближнім, особливо потребуючим.

Двічі на місяць  в неділю при монастирі збираються члени спільноти «Віра і Світло».

З 2007 року діти і всі бажаючі займаються в художньо-катехитичній, а тепер вже - іконописній школі «Одигітрія». Пройдено програму від дитячих малюнків зображення свят церковного року до символіки іконопису і технології малювання ікони на дошці. Уроки проходять кожної неділі о 15:30 при монастирі .

Проводиться  багатогранна робота з молоддю. Вона охоплює як заняття-роздуми про християнські цінності життя, так і практичне їх переживання через організацію благодійніх акцій різдвяних подарунків дітям-сиротам та інших добрих справ. Щорічно готується програма традиційного Різдвяного вертепу , щоб звеличити свято і принести людям радість. Також проводяться інсценізації до інших важливих свят. Цікаво тут і тим, хто любить творити красу власними руками. До Різдвяного часу розмальовували сувеніри та ялинкові іграшки. Великодня програма включає в себе писанкарство. Нещодавно розпочато програму поглибленого вивчення церковного співу. Зустріч відбувається кожної суботи о 17:30.

Запрошуємо і тих, хто має потребу помолитися у своїх намірах та намірах інших людей або просто подякувати Богові чи замислитись над духовними цінностями в житті. Зустріч відбувається щоп’ятниці о 18:00.

Потреби інших людей заставляють нас шукати кращих можливостей для зустрічей. Тому, за ласкою Божою і допомогою добрих людей вдалося частково добудувати приміщення, щоб в них зростала Божа слава. Проте ми потребуємо Вашої підтримки і допомоги, щоб спільно творити добро   нести людям Божу радість і любов.

Телефони для контактів: (041)2337912, моб тел.. +380675020919

сестра Назарія Михайлюк, ЧСВВ