Вівторок, 19.03.2024, 09:01

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 4

Статут парафіяльної пастирської ради

Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня 6 вересня 2015 року Божого, аби допомогти єпархіальним єпископам втілити в життя припис канону 41, затвердив Парафіяльний правильник УГКЦ, інтегральними частинами якого є Статути парафіяльної пастирської та парафіяльної економічної рад.

Документи Архиєпархії | Переглядів: 646 | Завантажень: 0 | Додав: FrVitaliy | Дата: 26.12.2015 | Коментарі (0)

Статут парафіяльної економічної ради

Документи Архиєпархії | Переглядів: 623 | Завантажень: 0 | Додав: FrVitaliy | Дата: 26.12.2015 | Коментарі (0)

Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в Івано-Франківську 31 серпня - 6 вересня 2015 року, щоб допомогти протопресвітерам (деканам) звершувати їхнє служіння, затвердив Правильник протопресвітера УГКЦ. Завдання цього документа полягає в тому, щоб у рамках сучасного церковного законодавства представити норми щодо уряду протопресвітера УГКЦ.

Протопресвітер – це пресвітер, поставлений на чолі єпархіальної округи, в якій від імені єпархіального єпископа виконує певні завдання, визначені законом. Декан, він же протопресвітер, крім влади і повноважень, наданих йому партикулярним правом, має права і обов’язки, які окреслені в канонах 276-278 ККСЦ.

Документи Архиєпархії | Переглядів: 702 | Завантажень: 0 | Додав: FrVitaliy | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

Інструкція щодо обмеження почестей християнського похорону

Для духовенства Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Нижченаведені норми регулюють спосіб звершення християнського похорону та покликані допомогти душпастирям УГКЦ в непростих пастирських ситуаціях. Вони є практичним застосуванням приписів ККСЦ і документу 47 сесії Синоду Києво-Галицького Верховного Архиєпископства "Пастирські та літургійні роз'яснення щодо Чину похорону" та ґрунтуються на традиціях, що склалися в УГКЦ впродовж її історії, впорядковуючи та адаптуючи їх до нових суспільних умов. Окрім тих випадків, де це окремо вимагається цією Інструкцією, за порадою до місцевого ієрарха душпастирі повинні звертатись також в інших нелегких ситуаціях.

Документи Архиєпархії | Переглядів: 931 | Завантажень: 0 | Додав: FrVitaliy | Дата: 23.11.2011 | Коментарі (0)