П`ятниця, 26.04.2024, 15:01

Головна » 2011 » Березень » 1 » Підходять до завершення проектні роботи будівництва нового храму у Вербівці
Підходять до завершення проектні роботи будівництва нового храму у Вербівці

Протягом шести місяців тривали роботи по виготовленню проектної документації будівництва нового храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Вербівка Ружинського району Житомирської області. Священик цієї громади, отець Олег Лучка, прийшовши на парафію, відразу розпочав роботи по відбудові втраченої святині села. На жаль відбудувати церкву такою, якою вона була не вдасться. Храм було зруйновано у 70-х роках ХХ століття комуністичною владою і на цьому місці збудовано сільський клуб. Теперішня сільська влада надала ділянку під будівництво нового храму поруч з клубом.

Після кількох місяців напруженої праці отець Олег представив проект нового храму. Автор цього цікавого проекту житомирський архітектор Сергій Єрко. Працюючи в тандемі з отцем Олегом вдалося прийти до такого неординарного рішення. Новий храм – це синтез кам’яного та дерев’яного храмобудівництва України. Маємо велику надію, що після втілення цього проекту у життя список сакральних будівель України поповниться ще однією перлиною.

Переглядів: 972 | Додав: FrVitaliy | Теги: УГКЦ, Сергій Єрко, о. Олег Лучка, Вербівка | Рейтинг: 5.0/2