П`ятниця, 26.04.2024, 03:36

Головна » 2010 » Грудень » 27 » Дні духовної віднови
Дні духовної віднови

Дні духовної віднови на парафіях смт. Вакуленчук та смт. Великі Коровинці

З 24 по 26 грудня 2010 року Божого у смт. Вакуленчук та смт. Великі Коровинці відбулися передріздвяні реколекції. Цьогорічним реколектантом був отець Михайло Шкрібинець – префект Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. На реколекціях були заторкнутими досить цікаві теми, а саме: підготування людини до народження Господа Нашого Ісуса Христа; ієрархія життєвих цінностей, пріоритетів та потреб людини; втілення Євангелія Христа у житті людини та важливість людського «так» на Божий клич. Парафіяни вище зазначених парохій вельми радо і чисельно відвідували науки отця Михайла, оскільки вони мали надзвичайну можливість скористатися не лише з почутих слів отця-реколектанта, але й приступити до Святої Тайни Покаяння. Розділив радість передріздвяних реколекцій, а також допоміг у їх проведенні й семінарист 6-го курсу Львівської Духовної Семінарії Святого Духа брат Дмитро Белей.

Протягом трьох реколекційних днів всі з великою охотою слухали отця Михайла, щиро молилися Літургію, Вечірню та Молебні і просили у Господа небесних і земних ласк для себе, своїх родин, близьких, сусідів. На закінчення реколекцій отець-парох Роман Шкрібенець подякував отцю Михайлові за підготовані науки і попросив його всім уділити своє ієрейське благословення.

Переглядів: 703 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/2