Monday, 23.05.2022, 12:30

Головна » 2018 » April » 11 » Житомирщина долучилася до акції «Великодній кошик»
Житомирщина долучилася до акції «Великодній кошик»

Святкуючи світлий празник Воскресіння Христового, з давніх-давен християни знали, що у цей день освячуючи Великодні страви у церкві, певну частину кошика завжди треба було залишити для потребуючих. Бо цього святкового дня не має бути на землі ні однієї людини, яка б залишалася голодною, сумною, відкинутою чи самотньою. Як говорить у своєму огласительному слові святий Іван Золотоустий: «Звеселіться сьогодні ті, що постили, і ті, що не постили! Господня трапеза готова – розкошуйте всі! Пасха свята – нехай ніхто не виходить голодним!»

Розуміючи глибоку сутність свята, житомирські греко-католики приєдналися цього року до проведення акції «Великодній кошик» у переддень свята. За сприяння синкела у справах соціального служіння Київської архиєпархії, протоієрея Романа Сиротича та у співпраці з благодійним фондом «Карітас-Київ», парафіянами було закуплено продукти, що являються основою великоднього кошика, та розділено серед переселенців з зони бойових дій. Після короткої духовної науки більшість з тих, хто отримали подарунки виявили бажання їх відразу освятити.

«Усі відживляйтеся святом віри, всі споживайте з багатства Божої доброти!» Нехай цей празник Пасхи звеселить серце та наповнить любов’ю кожну людину!

Переглядів: 442 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/1
Name *: