Четвер, 28.03.2024, 20:28

Головна » 2010 » Грудень » 9 » Вишгородська Богородиця перебуває у Вакуленчуку
Вишгородська Богородиця перебуває у Вакуленчуку

Копія ікони «Вишгородської Богородиці» перебуває у Вакуленчуку

На празник Введення в храм Пресвятої Богородиці у парафії Верховних апостолів Петра і Павла була виставлена до почитання ікона Вишгородської Богоматері, яка перебуває у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового.

Урочисті богослужіння розпочалися співом Величань:  «Величаємо тебе, Пресвята Діво, і вшануємо твій вхід у храм Господній і всехвальне славимо народження твоє». Опісля Божественної Літургії парафіяни мали нагоду прикластися до ікони, та піднести свої молитви.

Впродовж тижня парафіяни разом із священиком звертаються до Пресвятої Богородиці із своїми гарячими молитвами перед цією іконою. Моляться в різних наміреннях: за молодь, дітей, за покликання, за зцілення хворих, за навернення грішників, лікарів і батьків, які вчинили аборт та за дар покаяння. Не забуті були також і ті, які впали у залежність алкоголю, тютюну чи наркотиків.

Кожен вечір діти недільної школи моляться Молебень до Богородиці за ті ж наміри, що дорослі зранку на Літургії.

Пресвята Богородиця черговий раз вказала людині на свого Сина, Який страждав за всіх і воскрес, даруючи всім воскресіння.

В неділю ікона буде перевезена на парафію Архистратига Михаїла смт. Чуднова.

Інформацію подав о. Роман Шкрібенець

Переглядів: 1006 | Додав: FrVitaliy | Теги: Вакуленчук, Вишгородська Богородиця | Рейтинг: 0.0/0