Monday, 23.05.2022, 13:22

Головна » 2018 » April » 11 » Великдень на житомирському полігоні.
Великдень на житомирському полігоні.

Воскресіння Христове – чи не найбільше і найголовніше свято нашого народу. У цей день  більшість українських сімей готують великодні страви, йдуть до храму на святкову Літургію, а потім усі разом збираюся за святковим столом. Великдень має багато добрих родинних звичаїв. Проте є сьогодні люди, які не можуть бути у цей день ні у храмі ні за родинним столом. І серед них є ті, хто ризикуючи своїм життям сьогодні робить усе можливе, щоби ми знову могли почути Великодні дзвони.

Так, багато військових у цей день не могли фізично бути з усіма християнами, бо мусять боронити нашу державу. Тому Церква іде до них. Так у неділю, 8 квітня, протопресвітер Житомирського протопресвітества протоієрей Віталій Сидорук вирушив рано вранці голосити вістку про Христове воскресіння на житомирський військовий полігон, де бійці-десантники, повернувшись з зони бойових дій, у ці дні проходять черговий вишкіл.

Священик побував в усіх наметах-їдальнях, де благословив великодні страви та присутніх там бійців. Опісля на місцях, де дислокуються окремі батальйони, було відправлено Великодні богослужіння та уділено благословення. Усі присутні також могли почути проповідь та пережити у своєму серці радість Христового Воскресіння. Багато бійців мали бажання взяти участь у духовних бесідах та обговорити духовні проблеми, які часто виникають у світлі військових дій.

На завершення отець Віталій освятив нові військові прапори та благословив вояків на добру службу.

Переглядів: 451 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/1
Name *: