Субота, 27.04.2024, 22:41

Головна » 2010 » Грудень » 26 » Різдвяні реколекції на парафії святого Василія Великого міста Житомира
Різдвяні реколекції на парафії святого Василія Великого міста Житомира

25-26 грудня на парафії святого Василія Великого міста Житомира відбулися різдвяні реколекції під проводом отця Тараса Валаха.

Духовні Вправи (реколекції) допомагають глибше себе пізнати. Сьогодні це дуже важливо, тому що сучасна людина, повністю спрямована на матеріальні і тимчасові речі, не вміє заглянути в себе, щоби пізнати свою правдиву велич і справжню біду.

Вправи допомагають побачити хаос у своєму житті, глибину гріха і його руйнівну силу, що деформує людське ставлення до Бога, до самого себе, до ближніх і до всього світу.

Основна тема, над якою спільно роздумували парафіяни, була «Свобода у Христі», у світлі підготовки до зустрічі Христового Різдва.

Впродовж усього часу реколекцій майже всі парафіяни приступили до Святої Тайни Сповіді та Євхаристії, щоб якнайкраще пережити цей благодатний час посту.

Переглядів: 701 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 0.0/0