Monday, 23.05.2022, 13:46

Головна » 2019 » April » 13 » На парафії УГКЦ у Новоград-Волинському відбулись великопісні реколекції
На парафії УГКЦ у Новоград-Волинському відбулись великопісні реколекції

13 квітня 2019 року, в акафістову суботу, на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ м.Новоград-Волинський, вперше відбулися верикопосні реколекції під проводом о.Григорія Березюка, редактор журналу «Наш Собор».

На прикладі біблійного царя Давида, реколектант показав підступність та загрозливість гріха для духовного здоров’я людини, а також милосердя Бога для грішника, що кається. «Якщо ми не відповідально ставимося до своїх обов’язків, то це може стати початком тяжких гріхів, як це сталося з Давидом» – наголосив священик.
Також цього дня на парафію привезли мощі св. Папи Івана-Павла ІІ. «Кожен мав можливість особисто прикластися до мощей цього великого святого і випросити необхідних ласк. Це важливий момент для нашої громади, адже Святий Іван Павло ІІ мав особливу набожність до Пречистої Діви Марії, під покровом якої є і наша парафія», – зазначив о.Андрій Окрепкий
.

Переглядів: 343 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 0.0/0