Субота, 20.04.2024, 07:54

Головна » 2011 » Квітень » 20 » Великопісні реколекції на парафіях Любара та Чуднова
Великопісні реколекції на парафіях Любара та Чуднова

Реколекції завжди є доброю нагодою переоцінки пройденого для нас самих, нашої душі. Кожного разу, коли серйозно переходимо духовні науки, в нас виникає бажання змінюватися. Міняємо стереотипи думання, у своє життя вносимо якісь зміни.

З 16 по 17 квітня тривали великопісні реколекції у Чуднові та Любарі під проводом отця Ігоря Гріщенка адміністратора парафії Св. Пророка Іллі у м. Житомирі. У своїх науках отець наголосив на гідності людини, розважав про її велич в очах Божих. Під час наук парафіяни роздумували над темою прощення. Важливо прощати і відчувати себе прощеним, прощати і не таїти в своїй душі образи. Кульмінацією реколекцій стали слова, які вигукувала Юрба юдеїв до Христа, коли він урочисто на осляті в’їхав до Єрусалиму : «Благословен, хто йде в ім’я Господнє». Ми є діти Господні і цілковито звершуємо Його Волю на землі.

На завершення реколекцій було відлужено Чин Соборування.

подав о. Степан Вавричин

Переглядів: 664 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/1