П`ятниця, 29.03.2024, 15:26

Головна » 2011 » Січень » 11 » «Велика коляда» у Житомирі
«Велика коляда» у Житомирі

8 січня у Житомирі, на сцені біля головної ялинки міста, в рамках всеукраїнського фестивалю вертепів «Велика коляда» відбувся виступ Різдвяних Вертепів греко-католицьких парафій Житомирщини. Організатором свята стала Молодіжна комісія Київської Архиєпархії УГКЦ та ініціативна група Житомирського протопресвітерства. Учасниками дійства були колективи парафії святого Василія Великого м. Житомира разом із НСОУ «Пласт» під керівництвом с. Бернадети (Дверницької), ЧСВВ та молодь і діти зібраного вертепу із парафій святих апостолів Петра і Павла (смт. Вакуленчук) та святого Івана Богослова (смт. Великі Коровинці), очолювані отцем-парохом Романом Шкрібенцем. Глядачами вертепів стали усі ті мешканці та гості міста, які незважаючи на холодну погоду прийшли щоб в такий спосіб відчути атмосферу Різдвяних свят. На закінчення у вітальному слові отець Ігор Гріщенко привітав усіх присутніх зі світлим празником Христового Різдва, а також подякував усім учасникам та глядачам. В кінці свята кожному учаснику вертепів дістався солодкий подарунок.

Переглядів: 794 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/1