Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 24.07.2017, 06:33

Головна » 2011 » Грудень » 25 » У Вакуленчуку та Великих Коровинцях застановлялися над святістю та тверезістю життя

23-25 грудня 2011 року на парафіях смт. Великі Коровинці та Вакуленчук відбулись передріздвяні реколекції на тему «Церковні Таїнства - джерело спасіння» та пройшла просвітницька акцію «За тверезість життя»  які провів отець Тарас Сидор, голова підкомісії «За тверезість життя» Стрийської єпархії УГКЦ, на запрошення адміністратора парафій отця Романа Шкрібенця.

Вперше у школі Вакуленчука була прочитана лекція про шкідливість алкоголю для старшокласників та вчителів. З великим здивуванням  відкривали, як глибоко закорінена проблема алкоголізму навіть серед дітей.

Реколекційні науки перепліталися з молитвами. Багато парафіян приступило до сповіді та духовних бесід. Всі три дні парафіяни із захопленням слухали реколектанта.

На закінчення реколекцій відбулись Божественна Літургії за зцілення залежних від алкоголю та членів їхніх родин у парафіяльних каплицях. Отець Тарас Сидор розповів про «Золоту книгу тверезості», як один із способів боротьби з алкоголізмом, що руйнує наш народ. Отець-реколектант подарував «Золоту книгу тверезості» для наших парохій.

По закінченні Літургії у храмі відбулась просвітницька праця із парафіянами щодо шкідливого впливу алкоголю на моральний та духовний рівень громади, та стає причиною занепаду села. У цій дискусії, о. Тарас звернув велику увагу на шкідливий вплив алкоголю на сім’ю, а головно на психологічний та духовний стан особистості. В наслідок алкогольної залежності прослідковується втрата спілкування, яке необхідне для взаєморозуміння і вирішення різних конфліктних питань. Така сім’я знаходиться в постійному стані тривоги і нестабільності. Стреси, що набувають хронічного характеру, породжують постійну психологічну напругу, тому в сім’ї панує неспокій, втрачається довіра та повага до іншого. Все це негативно відбивається на загальному стані здоров’я особи, яка не п’є, а відтак, як наслідок, негативно впливає на суспільство у якому знаходиться ця хвора сім’я.

Переглядів: 268 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/2
Ім`я *: