Четвер, 25.04.2024, 12:02

Головна » 2011 » Лютий » 28 » У Коростишеві зареєстровано нову парафію
У Коростишеві зареєстровано нову парафію

У Коростишеві  зареєстровано громаду УГКЦ

15 лютого 2011 року Житомирською обласною державною адміністрацією зареєстровано статут новоутвореної громади Української Греко-Католицької Церкви.

Нова парафія має за покровителя святого Івана Хрестителя. Громада налічує близько 30 чоловік, і вже кілька років йшла мова про її державну реєстрацію. 5 грудня 2010 року на загальних зборах парафіянами було прийнято  статут парафії та ухвалено звернення до голови Житомирської ОДА з проханням про реєстрацію громади.

Духовний провід парафії наразі покладено на духовенство Житомира. Незабаром тут буде призначено окремого священика, який і буде розвивати цю перспективну парафію. На даний час триває державна реєстрація громади та йдуть пошуки тимчасового місця для проведення богослужінь до побудови власного храму.

Переглядів: 834 | Додав: FrVitaliy | Теги: Коростишів, УГКЦ | Рейтинг: 5.0/3
1 Вікторія
Слава Ісусу Христу!
А де можна дізнатися про місце та час богослужінь?
Дякую!