Четвер, 18.04.2024, 19:44

Головна » 2017 » Жовтень » 21 » Єпископ Йосиф Мілян відвідав із душпастирським візитом Житомирщину
Єпископ Йосиф Мілян відвідав із душпастирським візитом Житомирщину

В суботу, 21 жовтня 2017 року Владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київський здійснив душпастирський візит на Житомирщину.

Під час відвідин Владика спершу освятив тимчасову каплицю у Парафіяльному домі села Михайленки. Там єпископ очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом із владикою співслужили священики Житомирського протопресвітерства: о. Віталій Сидорук, о. Антон Борис, о. Іван Цихуляк, о. Андрій Окрепкий, о. Степан Вавричин, о. Остап Дудак, а також о. Роман Улей із Києва та диякон Віталій Герасимів. Присутні на торжестві були також семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. По завершенні Літургії, в цьому ж селі освятили наріжний камінь під будову нового храму на честь Великомученика Пантелеймона.
Після цього Владика Йосиф відвідав греко-католиків смт. Великі Коровинці, де освятив накупольний хрест нещодавно збудованого храму.

Переглядів: 579 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/1