Субота, 20.04.2024, 11:25

Головна » 2017 » Січень » 16

Цього року організатори святкування присвяченого черговій річниці відновлення діяльності парафії вирішили не лише приймати подарунки, а і дарувати їх. Тому на честь своєрідного «дня народження парафії», 15 січня для житомирян та гостів міста в Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера пройшов безкоштовний благодійний концерт «Різдвяне диво». Дарували свої таланти глядачам творчі колективи зі Львова, Житомира та Донеччини: фортепіанне тріо «Amabile» (Житомир), академічний ансамбль танцю «Сонечко» (Житомир), Лідія Футорська (скрипка, Львів), Божена Корчинська (сопілка, Львів), Сергій Хоровець (кнопковий акордеон, Львів), Оля Жаровська (сопрано, Львів), Ірина Зарицька (фортеп ... Читати далі »

Переглядів: 1705 | Додав: FrVitaliy | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)