П`ятниця, 19.04.2024, 12:28

Головна » 2016 » Квітень » 11

9-10 квітня відбувалися великопісні реколекції на парафії св. Василія Великого у м. Житомир, які проводив протоієрей Володимир Ольшанецький, адміністратор парафії Всіх святих українського народу, що у Львові. Під час зустрічей отець - реколектант розповідав про життєвий шлях правдивого християнина, який є дорогою ''слідами Христа''. І той, хто зважується прямувати з Богом, повинен усвідомити, що на нього чекає багато напастей: глузування, насмішки, картання, приниження, нерозуміння та, що найгірше, ненависть тих, які не приймають Господа. Та ті, хто витримають до кінця - спасуться, каже Господь (Мт. 24,13). І саме через це, отець Володимир пригадував, що попри всі негаразди Бог завжди крокує перед нами, тримаючи нас за руку, як батько малу дитину. І коли ми, хочемо ... Читати далі »

Переглядів: 730 | Додав: FrVitaliy | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)