Субота, 20.04.2024, 15:39

Парафії протопресвітерства

Головна » 2012 » Серпень » 10 » Парафія святого Івана Хрестителя міста Коростишева
Парафія святого Івана Хрестителя міста Коростишева

5 лютого 2011 року Житомирською обласною державною адміністрацією зареєстровано статут новоутвореної громади Української Греко-Католицької Церкви.

Нова парафія має за покровителя святого Івана Хрестителя. Громада налічує близько 30 чоловік, і вже кілька років йшла мова про її державну реєстрацію. 5 грудня 2010 року на загальних зборах парафіянами було прийнято статут парафії та ухвалено звернення до голови Житомирської ОДА з проханням про реєстрацію громади.

Декретом Блаженнішого Святослава (Шевчука) від 29 червня 2011 р. Б. адміністратором парафії іменований Ієрей Василь Юрків.

За кілька років душпастирської праці отцю Василю вдалося згуртівати міцну громаду та постійно, докладаючи зусиль у проголошенні Євангелія, кликати на дорогу спасіння все нових парафіян.

З часом постало питання спорудження свого храму, бо маленька капличка вже не вмущає усіх охочих прийти до Христа. Вдалося віднайти фото старої парафіяльної церкви знищеної большевиками на початку двадцятого століття,

та на її основі спробувати спроектувати новий храм. Розробивши ескізні пропозиції громада займається пошуком відповідної земельної ділянки для відбудови церкви.

Наразі для проведення богослужінь громада арендує приміщення в будинку по вул. Шевченка 14, де наразі змогла облаштувати свою каплицю.

З понеділка по П’ятницю запрошуємо усіх взяти участь у Божественній Літургії о 18:00.

У суботу служиться Літургія за померлих о 9:00, а Велика Вечірня о 18:00.

У неділю запошуємо розділити радість зустрічі з Воскреслим Христом у Божественній Літургії о 10:00.

Переглядів: 1571 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 5.0/6
1 мирослава