П`ятниця, 29.03.2024, 08:49

Парафії протопресвітерства

Головна » 2010 » Серпень » 2 » Парафія святого Архистратига Михаїла м. Чуднів
Парафія святого Архистратига Михаїла м. Чуднів

Парафія Святого Архистратига Михаїла у місті Чуднові заснована 5 вересня 2006 року Божого отцем Іваном Цихуляком.

2007 року адміністратором парафії було призначено о. Івана Мислюка. Однак, через незадовільний стан здоров'я отець Іван був змушений залишити ввірену йому громаду.

14 грудня 2010 року, іменовано нового адміністратора о. Степана Вавричина, який продовжує розбудовувати парафію.

Вірні громади довгий час  не мали свого храму,  тому змушені були орендувати приміщення для проведення богослужінь.

Вербна неділя, 8 квітня 2012 року, стала черговою сходинкою для вірних парафії. Саме у цей день протосинкел Київської архиєпархії Преосвященійший Владика Йосиф (Мілян) разом з духовенством Житомирського Протопресвітерства освятив хрест на місці будівництва нового храму.

У Неділю, 30 листопада, преосвященним єпископом Михаїлом (Бубнієм), екзархом Одеським, в місті Чуднові було освячено каплицю на честь Святого Архистратига Михаїла. Тепер тут проводяться богослужіння доки парафія не збудує храм.

Каплиця знаходится за адресою: м. Чуднів, вул. Кантемирівська,  25

Богослужіння відбуваються щодня о 8 годині ранку, у Неділю та свята - о 10:00.

Просимо ваших молитов та пожертв.

Переглядів: 1226 | Додав: FrVitaliy | Рейтинг: 0.0/0